מדיניות פרטיות

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

 

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

 

 

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

 


אילו הבדלים קיימים בין ספר תורה רגיל לספר תורה מהודר?

ספר הינו בעצם ספר שנכתב באמצעות סופרי סת"ם בעלי תעודה של סופר סתם תקפה.
יתרה מזאת הס"ת נכתב על גבי יריעות עשוריות קלף מיוחד שבחרו אותם בהקפדה יתירה.
ספר התורה מתויג כיאה וכיהות ואף נבדק ע"י הגהה ידנית באמצעות מגיה מקצועי בנוסף 2 הגהות ע"י מחשב
הדבר שמייחד את ספר התורה מהודר זה הוא סגנון הכתב שהוא יותר מיוחד, וייחודי.

מה העלות ספר כשר ומהודר?

בכתיבה של ס"ת כמו בכל כתיבת סת"ם, ישנן דרגות כתיבה מגוונות אשר מהות השפעה אודות תמחור הספר, זה מותנה בטיב ההידור של הספר.
ישנו ספר תורה כשר מלכתחילה, קיימים ס"ת עם כתיבה מהודרת יותר ויש ספרים עם כתיבה למהדרין מן המהדרין.

התמחור של ספר התורה נע בטווח של 80-130 אלף ש"ח וספר תורה נוסח אשכנז מחירו נע בין 200-90 אלף שקלים חדשים כאשר הפער במחיר נובע מטיב הכתב, הגודל שלו והמומחיות של סופר הסת"ם.
הספר תורה האשכנזי למכירה מגיע בכתב אומנותי, כותבים אותו בקצב איטי יותר, על כן המחיר שלו יקרה לעומת ס"ת ספרדי מהודר באותו איכות.
לגובהו של הספר יש השפעה רבה בעניין העלות, ספר בגודל שכיח הינו נחשב לס"ת בגובה 45 עד 56 ס"מ.
ס"ת קטן מחיר בעלות גבוהה כיוון אשר הוא מעתיק את מקום מגוריו מגיע בגובה מאד קטן גובה של 20 – 40 ס"מ, וכיוון שכתיבה של ספר קטן וכשר דורשת קושי גדול יותר לפיכך עלותו תהיה בין מאה שקלים.

השוני פעם אחת טקסט מקצוע מיוחד מובהק לספרא אומנות מיוחדת שובב כשר